Plovoucí podlahy

Nabízíme dodávku a montáž plovoucích podlah:

Dřevěné (Meister, Magnum)

Ušlechtilý vzhled, jemný lesk, elegance. Dřevěné podlahy vytvoří základ Vašeho bydlení. Jejich decentní krása Vás bude obklopovat každý den. jejich kvalita splňuje nejvyšší nároky.

Laminátové (Alloc, Parador, Quick Step, Kronopol, Egger, Balterio)

Naši odborníci s Vámi pohovoří o kvalitě zvolené podlahy a pomohou Vám vybrat vhodný dekor, rádi Vám učiní cenovou nabídku a domluví možný termín pokládky.
  

Plavoucí podlahy

Plovoucí podlahy jsou v současné době nejčastěji používaným typem podlahových krytin. Jsou praktické a moderní. Tuto podlahu položí opravdu skoro každý zručný kutil. Plovoucí podlahy se pohybují v nekonečném množství dekorů a cen, z kterých si vybere opravdu každý. Cena se tedy odvíjí od kvality materiálu a její tloušťky. Ta se pohybuje od 7mm do cca 31mm. Tloušťka podlahy určuje délku životnosti podlahy, závislé samozřejmě na tom, jak často je podlaha používána. Např. do kanceláří, salónů, obchodů a podobně zatěžovaných prostor se tedy doporučují plovoucí podlahy silnější. Ceny se také s určitostí liší podle typu podlahy. Zákazník si může vybrat dřevěnou, laminátovou, korkovou apod. Dřevěná podlaha je sice dražší, ale je vyrobena z čistě přírodních materiálů. Typické pro plovoucí podlahy je to, že nejsou nijak přichycené k základu a tedy plavou. Leží přímo na vystěrkované a rovné podlaze a na speciálním podkladu dle výběru zákazníka. Vzájemně je obvykle spojena zámky, které do sebe zapadají.

Kontakty

Naše adresa:

Interiérové centrum Pianka,
Mimoňská 3223, Česká Lípa
Vedle České Spořitelny, naproti obchodnímu domu Kaufland

Provozní doba:

PONDĚLÍ až PÁTEK

9.00 - 12.00  13.00 - 18.00,

SOBOTA 9.00 - 12.00 hod
Můžete nám zavolat

487 826 616, nebo 608 977 888, podlahy@pianka.cz

^