Korkové podlahy

Jedná se o jedinečný přírodní materiál. Korková podlaha je velice vhodnou podlahovinou jak v domácnostech, tak i v komerčních prostorách, kde se podle účelu plně zhodnotí její výhody.

Díky jejich nenapodobitelným vlastnostem se korkové podlahy začínají prosazovat mezi ostatními podlahovinami. Jedná se zejména o jejich pružnost, odolnost a především výjimečný tepelný a kročejový komfort.

Korková podlaha při chůzi navozuje velice příjemný pocit pohody. je ideální podlahou do ložnic, dětských a obývacích pokojů, kuchyní, šaten, domácích pracoven, tělocvičen a odpočinkových prostor.

Korkové podlahy

Korkové podlahy jsou vyrobeny z přírodních materiálů, které nejsou závislé na módních trendech interiérů. Korkové podlahy jsou zdravotně nezávadné a ekologické. Výborně tlumí každý náraz a jsou tím pádem odolnější proti oděru a zničení, více než jsou ostatní podlahové krytiny. Korkové podlahy také příjemně hřejí, což podmiňuje materiál, z kterého jsou vyrobeny. Podlahové vytápění je tedy skoro zbytečné. Další výhodou korkové podlahy je to, že tlumí zvuky. Například prostorové a kročejové, což je jinak řečeno neprůzvučnost. U jiných typů podlah může tedy dojít k přenosu hluku do dalších obytných místností. Pro bližší představu se tyto podlahy skládají z povrchové úpravy ( Lak nebo Olej/vosk), dále korkové nášlapné vrstvy (cca 3cm), speciální upravené desky proti nabobtnání a poslední je korková protihluková podložka (cca 1,5cm). Povrchy těchto podlah tedy nabízíme v laku nebo v přirozeném olej/vosku a dodáváme v suchém spoji bez lepení. Neváhejte a obraťte se na nás, Vaše PMP Regia Styl.

Kontakty

Naše adresa:

Interiérové centrum Pianka,
Mimoňská 3223, Česká Lípa
Vedle České Spořitelny, naproti obchodnímu domu Kaufland

Provozní doba:

PONDĚLÍ až PÁTEK

9.00 - 12.00  13.00 - 18.00,

SOBOTA 9.00 - 12.00 hod
Můžete nám zavolat

487 826 616, nebo 608 977 888, podlahy@pianka.cz

^